Jak działać przeziębienie w lokalu?

Polecane i promocje Polecne i promocje Poradnik Prasóweczki Prasówki

Jak leczyć przeziębienie w lokalu? Każdy jest narażony na dalekie choroby, a przeziębiebie jest prawdopodobnie największym spośród nich. Wszyscy informacją, co świadczy katar, nieprzyjemne ból gardła i kaszel, który uniemożliwia zasypianie. Jak pozbyć się tej zwykłej choroby – to inne pytanie.

Jak leczyć przeziębienie w lokalu?

Przeziębić się
Część spośród nas zarabia w naszym naturalnym poziomu trwania również z czasu do czasu łapiemy przeziębienie (zazwyczaj istnieje wówczas szybkie), co może zakłócić nasze ważne plany. Zgadzam się, że nie czujesz się komfortowo z bólem gardła, kontynuując praktykę w przedsiębiorstwie, jadąc na wyjazdy służbowe lub robiąc ważne spotkania. A co, jeśli tak zapracowana osoba jak ty nadal jest przeziębienie? Teraz porozmawiamy o tym, jak poradzić sobie z chorobą znacznie intensywnie oraz bez wizyty u lekarza. Przezwyciężenie choroby w ruchu 24 pór jest nadal możliwe, ale należy wziąć pod uwagę etap wady oraz warunki leczenia.

Pozostań w lokalu
Niestety wielu spośród nas nie ma za konieczne, aby otrzymać bzy w czasie zwykłego przeziębienia. Prawie każdego dnia widzimy osobę kichającą w metrze, kaszlącego zatrudnionego w przedsiębiorstwie lub pracowitego studenta z tuzinem par suchych chusteczek na stole. Jesteśmy aktywnie chorzy, ale nie chcemy leczyć w budynku oraz chcemy znosić wszystko „na nogach” i, oczywiście, zarażać innych.

Kiedy kwalifikujesz się nie pozostać w lokalu podczas choroby, zwykle natychmiast powtarzasz się do apteki i zdobywasz dużo środków przeciwgorączkowych. Tak znacznie szybko poprawiają klimat oraz zdrowie, ale na konkretny okres. Jednak nie zwalniają cię z faktów choroby. Miej o gorączce – wówczas nie jest fakt, to zaledwie metoda ochrony organizmu.

Kiedy kontynuujesz pracę, jak jesteś słaby, przychodzi dobrzy pora na każdego typie komplikacje. I konsekwencje niektórych komplikacji można zobaczyć do zmierzchu jego życia. Najbardziej skomplikowany – to obciążenie serca. Kiedy ciało jest zmęczone, może zapobiec infekcji we natur, która zaczyna go do centra. Nawet wtedy przez pomyłkę układ immunologiczny zacznie atakować nawet wielkie komórki. Konsekwencje będą znacznie trudne – skurcz mięśnia sercowego. A nie ignoruj ​​rad, aby otrzymać kilka dni wolnego i dać się w łóżku.

Natychmiastowa reakcja
Kiedy tylko poczujesz słabość, a twoje gardło zacznie przypominać nieprzyjemny ból, a głośne kichanie podzieli się po całym biurze – nadszedł dobry czas, aby załapać się martwić. Nie twierdź, że objawy same znikną. Wręcz przeciwnie, za dzień czy dwa pogorszysz się i powinieneś położyć się do łóżka. A jeżeli już zaczniesz leczenie, wszystko będzie dobra. Pamiętaj, aby pozbyć się paskudnej choroby, jeśli masz oddać się aktywnemu leczeniu.

Odpoczywaj
Bardzo poważne jest przeziębienie i utrzymywanie pracy. Najodpowiedniejszym sposobem jest stanie w zakładu przez parę dni. Twoje ciało potrzebuje prawdziwego odpoczynku – po prostu dostań w bogatym domu oraz przez większość czasu staraj się zostawać w łóżku. Nie jeździj się, aby brać dużo środków przeciwgorączkowych. Jeśli temperatura wynosi tanio niż 38, twoje ciało może pomóc sobie z wirusem bez środków przeciwgorączkowych.

Witaminy
Podczas przeziębienia twoje ciało bardzo wymaga witamin z linie C. W rytmu dnia staraj się jeść więcej owoców (cytryny, jabłka, kiwi, pomarańcze itp.) i warzyw (czosnek, cebula). Nie dysponuje nic silniejszego niż zwykłe witaminy. Choć na sam dzień zapomnij o szerokim i złym posiłku. Twoje ciało jest właśnie zajęte próbowaniem zabicia infekcji, czyli nie dodawaj również dużego do trawienia pokarmu. Nie strać o działających właściwościach herbaty witaminowej (herbata z malinami, cytryną, porzeczką, dziką różą). Pamiętaj, że herbata winna być ciepła, ale nie gorąca!

Informacje
Nie ignoruj kataru. Co godzinę płucz nos bulionem ziołowym lub roztworem soli morskiej. Co półtorej godziny staraj się płukać gardło roztworem rumianku lub soli z jodem.

Czosnek będzie twoim najprawdziwszym przyjacielem podczas choroby. Wymieszaj sok czosnkowy z miodem i weź mieszaninę ze szklanką wody. Ci, którzy lubią pić mleko, mogą sprawić pyszny koktajl. By to zrobić, zmieszaj mleko z miodem, dodaj pachnący cynamon, kilka ziarenek pieprzu i niepowtarzalny liść laurowy. Koktajle powinny być opłacalne. Inny rodzaj leczenia domowego jest niezmiernie znany. Kiedy się domyślacie, będziemy mówić o grzanym winie. By ten trunek w domu był mocno łatwy, po prostu daj mu pewny napar i pij ciepło. Jednak nie miej fobii na punkcie wina.

Upewnij się także, że przeważnie stanowisz w cieple. Szczególnie twoje stopy nie powinny zamarzać. I dbaj szyję, nogi i dolną część pleców. Oszczędź również przed przeciągami, ale regularnie wentyluj pomieszczenie. Po wykonaniu wszystkich czynności na godzina, połóż się w ciepłym łóżku. Twoje osłabione ciało podziękuje ci za granica dania się i prawidłowego snu. Zadbaj o siebie oraz czy mocny!

Jak leczyć przeziębienie w domu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *