Doradca inwestycyjny

Doradca inwestycyjny Zielona Góra

Prasóweczki

Czym stanowi mon fex ? Monfex jest dosyć młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona została ona do handlu z użyciem dźwigni, na najciekawszych kryptowalutach. Przede każdym tworzy doskonałe rozwiązanie także dla kobiet dopiero tworzących swoją okazję na obecnym sektora jak również dla aktywnych inwestorów. Z pewnością znaczący zysk na ostatnie mają prostsze niż u konkurencji prowizje. Wartym uwagi istnieje te dużo intuicyjny i lekki w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Wschowa

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z wielkim lewarem, w wysokości nawet do 400X .Oznacza to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest płacona od pośrednika. Wielkość sklepu jest zależna właśnie od ilości lewara . Reasumując, przy dźwigni na etapie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na budowie nie ma handlu rzeczywistego. Są tylko przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w kontaktu do dolara. Podsumowując stanowi więc handel kontraktami różnic cenowych CFD. Ponieważ na Monfex zarabiamy także na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), jak a na ich spadku (pozycje krótkie-short).

Z pewnością, w kontaktu do kontraktów terminowych danych z giełdy, platforma proponuje o wiele ciekawszą ofertę. Przede każdym dlatego, że jej związki nie są określonych ram czasowych. Mogą dlatego zostać zawieszone w pewnym momencie.
Doradca inwestycyjny Wschowa

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X i możliwością handlu dużymi i krótkimi pracami na jeszcze 200 instrumentach. Do dyspozycji istnieje te dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut skojarzonych z amerykańskim dolarem. Chodzą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex stanowi mocno niskie. W projekcie rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Właśnie na skutek konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy daną o prawie konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata środków.
Z pewnością, w projekcie rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, jakimi będziemy grać. Do wyboru jesteśmy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W przypadku pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a wtedy kopiujemy adres do lamusa lub stosujemy z kodu QR. Następnie, na udzielony przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w czasie godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje możliwość szybkiego nabycia kryptowalut. Wiąże się to zawsze z pobraniem prowizji. Bezsprzecznie stanowi więc związane z faktem, że zakup przy użyciu karty przeprowadza się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W końcu pośrednik potrąca opłatę w wysokości 3,5% od każdej transakcji lub od jakichś 10 USD, w zależności od tego, jaka z ilości jest szersza.

Doradca inwestycyjny Wschowa

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z budowy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po zaprezentowaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który zamierzają zostać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki kierowane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wartości.
Z pewnością samą z najpopularniejszych wartości Monfex są niskie kwoty i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu także przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się też mieć z poniesieniem kosztów naliczanych za jakiś dzień otwartego kontraktu. Stanowi on właśnie zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za jakiś dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na etapie 2000 USD, po odjęciu prowizji oraz wyjątkowych opłat zostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest platformą tradingową przygotowaną do handlu kryptowalulatmi z użyciem dźwigni . Daje ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Świadczy to, że zakład miany jest pomiędzy giełdą a klientami i używa się do grze przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki miany istnieje na wielokrotność wniesionych środków, jakie z zmiany pożyczane są od nowej części. Wysokość danego sklepu jest przecież ściśle skorelowana z powierzchnią używanej dźwigni. A właśnie przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może dodać się do wysokich zysków, należy jednakże mieć, iż handel przy zachowaniu dźwigni idzie w dwie strony. Zatem może dostarczyć szybkie wpływy, ale jeszcze i długie straty. Stąd te konieczny jest odporny rozsądek i branie dźwigni adekwatnej do stanu posiadanej już wiedzy oraz nauce.

Doradca inwestycyjny Wschowa

Handel, a bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest wcale bezpieczny, ponieważ sieć jest zdecentralizowana. Chroniony jest także sposób jak również technika stosowana w Monfex. Depozyt każdego Klienta przechowywany istnieje w portfelu z prowadzeniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Wartym uwagi jest fakt, że jako Mężczyzna jesteś kontakt do raportów i ekstraktów z konta w pewnym momencie. W każdej chwili możesz także się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zaufania oraz pomocy swoich kont masz nadzieję dwustopniowego uwierzytelniania. Tak właściwie prawdziwym zagrożeniem dla użytkownika że stanowić tylko sam użytkownik, a tak właściwie niedostosowanie dźwigni do gustu kompetencji oraz sztuce gracza. A przed rozpoczęciem gry chwali się dokładne zapoznanie się z placem oraz mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze te o zaczerpnąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym walorem istnieje również możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Zasoby” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi informacje dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma daje te handlującym wstęp do webinarów szkoleniowych również do bloga zawierającego te relacje z zakresu aktualizacji branżowych, aktualizacji budowy a co najistotniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Wschowa

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs platformy jest bezpieczny i prosty w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu okazuje się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie położone są nowe dane dotyczące salda oraz zysku, a dodatkowo strat dla aktualnie wysokich pozycji. Też dużo prestiżowym jest, że zostały tam i zamieszczone dane mówiące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej odpowiedzialne są komunikaty na temat dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza także na bieżąco aktualne marże podejmowane przez platformę.

W środkowej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Natomiast strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmiany poniżej wykresu odpowiedzialne są opcje dotyczące zakupu jak również sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście spośród obecnego etapu prosta istnieje ponad cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym aspektem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali zarówno o danie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Proste są one w zakładce ”Zasoby” na karcie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z wszelką pewnością Monfex jest godną polecenia platformą do handlu z użyciem dźwigni. Konkludując stanowi ona swoja, intuicyjna i pozytywna także dla młodych jak oraz zaawansowanych inwestorów. Przede każdym oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co stanowi rzeczywiście ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz jakiś czas kontraktu. Reasumując długi czas kontraktu umożliwia z zmiany anulowanie danego prawa w każdej chwili. Wartym uwagi istnieje te niewątpliwie aspekt, że dla klientów jest odpowiedzialna całodobowa infolinia. Z pewnością istotnym jest, że wszystkiemu istnieje te przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie istotną kwestię odgrywa też dobre wyjście do odbiorcy. Bo dzięki swobodnemu dostępowi do tematów edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje sposobność na zwiększenie poziomu swoich wiedz w muzyce z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Wschowa

Ogólnie w całym środowisku społeczności inwestorskiej, platforma cieszy się uznaniem a bardzo udaną opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie prosty interfejs, szybką reakcję ustroju na wykonywane operacje i dużą ilość i łatwy wstęp do tematów edukacyjnych. Oczywiście opinie na jej problem każdy że bez kłopotu znaleźć na forach także w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *